Deski tarasowe i ogrodzenia z kompozytu

Eleganckie wykończenie tarasu, czy podwórka.

Deski tarasowe i ogrodzenia z kompozytu drewna w jakości premium, produkowane przez firmę Gamrat. Wyróżnia je to, że są bardziej wytrzymałe od desek drewnianych, a przy tym wspaniale się prezentują.

Deski i sztachety ogrodzeniowe są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i zachowują swoje właściwości przez wiele lat, nie wymagając olejowania, czy malowania.

Bogate wzornictwo desek tarasowych pozwoli dostosować wykończenie do estetyki całego obiektu. Dodatkowo deski wyposażone są w ryfle w wersji dwustronnej. Umożliwia to wykonanie tarasu z ryflem wąskim lub szerokim, bez konieczności doboru specjalnych materiałów.

Szeroki asortyment systemów płotowych obejmuje kompozytowe deski i sztachety ogrodzeniowe w różnych rozmiarach, kolorach i wzornictwie, zapewniając czysty i komfortowy wygląd Twojego otoczenia. Profile ogrodzeniowe Gamrat zostały zaprojektowane z myślą o dopasowaniu, kontraście lub współdziałaniu z innymi elementami zewnętrznymi domu. Technologia panelu kompozytowego daje panel, który jest mocny, nie ulega rozpadowi i korozji, nie rozłupuje się i co najważniejsze, nie potrzebuje malowania.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu.
Nasze biuro handlowe znajduje się w Kobyłce, na trasie Warszawa – Wołomin:

Garden Tech
ul. Nadarzyńska 37
05-230 Kobyłka
tel. 792-005-004
biuro@gardentech.pl